Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sztumska Wieś

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Sztumska Wieś

Sztumska Wieś,pomorskie

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Dom wolnostojący o pow. 122 m2 z działką 1332 m2 w miejscowości Sztumska Wieś tuż pod miastem Sztum Dom w stanie surowym otwartym Do Sztumu 2,5 km Po więcej informacji zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Jeleń

Jeleń(Sztumska Wieś + 20 km)

520 000 zł287,54 m² 1 808,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży domu - jeleń Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem o powierzchni użytkowej 167 m oraz imponującej powierzchni całkowitej 287 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Malbork

Malbork(Sztumska Wieś + 16 km)

81 681 zł36,20 m² 2 256,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Zacisze,Kwidzyn(Sztumska Wieś + 20 km)

385 000 zł123 m² 3 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedaży lokal usługowo - biurowy o powierzchni 137,8 m2 położony w przy ulicy Żeromskiego w Kwidzynie. Wyszczególnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Andersa

Piaski,Malbork(Sztumska Wieś + 16 km)

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m położona na 2 piętrze w budynku przy ul. Generała Władysława Andersa 4 w Malborku. Mieszkanie jest bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,30 m² 5 367,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Dzierzgoniu, os. im. Janka Krasickiego, ścisłe centrum miasta. Lokalizacja: miasto Dzierzgoń leży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Francuska

Nowa Wieś Malborska(Sztumska Wieś + 14 km)

2 249 000 zł600 m² 3 748,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - nowoczesnego obiektu mieszkalno-usługowego w spokojnej okolicy Malborka! To niezwykła propozycja dla inwestora lub osoby poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Korzeniewo

Korzeniewo(Sztumska Wieś + 18 km)

90 000 zł912 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 912 m2 zlokalizowaną w miejscowości Korzeniewo. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bądki(Sztumska Wieś + 23 km)

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Bądki, zaledwie 1 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kisielicka

Prabuty(Sztumska Wieś + 20 km)

849 000 zł110,90 m² 7 655,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

!Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Na sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy w zabudowie szeregowej, dwukondygnacyjny, z wysoką piwnicą oraz podpiwniczonym garażem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gogolewska

Piaseczno(Sztumska Wieś + 19 km)

599 000 zł197 m² 3 040,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Jeśli poszukujesz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Sztumska Wieś

Sztumska Wieś,pomorskie

99 000 zł4 997 m² 19,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sztumska Wieś | 7 min od centrum Sztumu | 4997 m | 99 000 zł Działka z warunkami zabudowy na 4 budynki mieszkalne - Sztumska Wieś Masz pomysł na małe osiedle, bliźniaki lub domy pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sztumska Wieś

Sztumska Wieś,pomorskie

129 000 zł3 163 m² 40,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 3163 m2, położonej w miejscowości Sztumska Wieś, powiat sztumski, gmina Sztum. Działka w kształcie prostokąta, o równym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sztumska Wieś

Sztumska Wieś,pomorskie

125 000 zł1 693 m² 73,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, powierzchnia 1693 mkw. Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w urokliwej miejscowości Sztumska Wieś. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij